Koncerty

BUDOU

16.12.2017 Praha, 007 + Unkilled Worker, Vlněna

27.3.2018 Brno, Bajkazyl + Punčke (HR), Lyssa

 

 

BYLY

19.8.2017 Praha, 007 + Laundered Syrup, Plešatá zpěvačka

21.7.2017 Hájenka vol. 8 – Kovanice + Palma, Plešatá zpěvačka

11.6.2017 Praha, Potrvá + Vyk Non (UK)

19.5.2017 Jablunkov, Rock Cafe Southock + Laundered Syrup, NPD, Sinfull Crowd

24.4.2017 Všetaty, Lokobar + Triyoda

21.4.2017 Sudetische Punxtreffen – Blšany + Unkilled Worker, Calvera, Sítě, Argonaut, a milion dalších

16.3.2017 Praha, V.Kolona + Otra Vez

18/2/2017 Praha, Potrvá + Laundered Syrup, Noartist

3/2/2017 Kolín, Bar Pod hodinama + Triyoda, Vlněna

10/12/2016 Brno, Skleněná louka + Planety

26/10/2015 Praha, Café v Lese + Anasazi (USA), Sissi Spacek (USA)

27/9/2015 Tábor, MC Orion + Tanzverbot, Oberkörperfrei

26/9/2015 Jihlava, Diod + Tanzverbot, Bleubird (USA), Ludovik Material (SLO)

25/9/2015 Slavičín, Sokolovna + Tanzverbot

25/7/2015 MMM Madafakin Showcase – Praha, 007 + Tanzverbot, Laundered Syrup, Leto, Planety

30/5/2015 Neratovice, Nádražka + Bumfrang 3, Proti všem

15/5/2015 Fotbal proti rasismu – Věžnička, U Tadeáše + Leto, Hlinomaz, Oioipiratoi, Godot Youth

2/5/2015 Čadca (SK), Acafé + Laundered Syrup, Planety

1/5/2015 Ostrava, Plan B + Laundered Syrup, Planety, X Ray Stereo

30/4/2015 Brno, Skleněná louka + Laundered Syrup, Planety

4/4/2015 Dolní Podluží, Bio Luž + Kiss Me Kojak, Asstma, Fetch!

21/3/2015 Praha, Buben + Děti Deště

28/2/2015 Tábor, Orion + Vlněna

27/2/2015 Plzeň, Anděl Music Bar + Vlněna, Člověkok

19/2/2015 Praha-Bohnice, V. kolona, křest kazety + Vlněna, Hissing Fauna

3/2/2015 Praha, 007 + Dope Body (USA)

31/1/2015 Lysá nad Labem, U Podkovy + Proti všem, Komplex viny

28/11/2014 Kolín, K-centrum + Palahniuk

8/11/2014 Třinec, Barrocko + UNNA, Planety, Laundered Syrup, Leto

7/11/2014 Olomouc, Ponorka + UNNA, Planety

1/10/2014 Brno, Vegalité + The Gary (USA), Vlasta Popić (HR)

28/9/2014 Praha, Pod Barrandovským mostem + Grand Collapse (UK), Enten Og Eller

27/9/2014 Vsetín, Vesmír + Qui (USA)

6/9/2014 Festival V Lese – Batňovice, Na Vartě + Laundered Syrup, Sítě, At Bona Fide, Kluci, Sisiroe

23/8/2014 SRSS – Jablunkov, Městský les + Planety, UNNA, Leto, Launderd Syrup, Děti Deště, Peleton

19/7/2014 Lucia Baňa festival, Slovensko + Jelly Belly, The Pelikanos, Pure Cityzen, Lunokhod.

17/5/2014 Borometa – Brno, Vlněna + Kalamata (Ger), Holz (Ger), Vlněna,
Inheritance, Nod Nod, Heiden, SAD
16/5/2014 Boskovice, Sklepy + Kontroll
10/5/2014 Ostrava, Plan B + Boss a Sekretářka, Laundered Syrup
19/4/2014 Břeclav, Piksla + Pontiak (Us)
16/4/2014 Praha, Klub 007 + Pontiak (Us)
9/4/2014 Brno, Skleněná louka + Fjodor (Hr)
8/3/2014 Praha, Bílá Vrána + Or, Planety, Aorta, Zkouška Sirén, Peregorik,
Láska a Přátelství
1/2/2014 Praha, Klub 007 + Děti Deště
14/12/2013 Praha, Klub 007 + OTK, Or
7/11/2013 Brno, Boro Klub + Rainmaker (Swe), Trophies (Swe), Empty Hall of Fame
16/10/2013 Brno, Boro Klub + Nikki Louder (Slo), New Wave Syria (Slo),
Psychofagist (It), Dalila Kayros (It), Sheeva Yoga
25/7/2013 SPONTANA – Brno + Enten Og Eller, Have To Be Distanced, Les
Homosexuels, Truvultur, Stridor, Superego Kid

Reklamy